sobota, 9 sierpnia 2014

Laptopy i komputery poleasingowe

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Thinkpad_logo.jpg?uselang=pl
Często duże firmy wykorzystują dosyć opłacalną formę kredytowania pozyskiwanych towarów. Inaczej mówiąc jest to leasing. Aby utrzymać się na rynku muszą korzystać z jak najlepszego sprzętu, by pracownicy mogli szybko oraz bez żadnych problemów opracowywać swoje projekty i wprowadzać je w życie. Dlatego po rocznym, dwu czy też trzyletnim okresie leasingu, firmy te wymieniają swój sprzęt na najnowszy. Dotychczas używane, komputery poleasingowe i laptopy zostają wymieniane i sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach dla zainteresowanych osób. W wyniku tego możemy dostać sprzęt w bardzo dobrym stanie, który jest wart o wiele więcej niż za niego zapłacimy.

Przykładowo poleasingowy laptop IBM T510 Core i5 M520 2.4 możemy dostać już za około 1 700 zł. Jest to cienki i lekki laptop, ale bardzo wytrzymały. Powłoka obudowy wykonana jest z magnezu. 
Poleasingowy laptop Lenovo ThinkPad T510 posiada także specjalnie wykonaną krawiaturę, która spełnia funkcję zabezpieczającą przed zalaniem. Warto również dodać, że jego dysk twardy jest oparty na takiej innowacyjności, która zapobiega utracie danych podczas upadku laptopa. Posiada on także szybką pamięć operacyjną i sporą moc obliczeniową.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Poznań, Kraków, Warszawa, Gliwice, Wrocław

polisingowe, uzywane, monitor poleasingowy, używany, uzywany, tanie, najtaniej, tanio, leasing